Aktualności

   

08-10-2013
III miejsce podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Fashion

Zapraszam serdecznie do galerii, gdzie można zapoznać się z sesją zdjęciową stworzoną specjalnie na potrzeby Ogólnopolskich  Mistrzostw Makijażu Fashion o tytuł  wizażysty roku magazynu e-makijaż, podczas których zajęłam III miejsce.
Prezentowane makijaże będzie można podziwiać również podczas wystawy, która  będzie miała miejsce w 3 miastach Polski: Trójmieście, Warszawie, Krakowie.
Zapraszam również do zapoznania się z listopadowym nr magazynu e-maakijaż , gdzie ukażą się zdjęcia Jacka Rękasa z moimi makijażami.
Oczywiście wielkie podziękowania należą się całej ekipie,która przyczyniła się do tego sukcesu:
Jackowi Rękasowi, Natalii Toporkiewicz, Atinie Olszewskiej, Tomaszowi Szurlejowi,Katarzynie Surmie Jastrząb, Maksymilianowi Smyczyńskiemu, Izabeli Komońskiej i wielu innym osobom, które zawsze mnie wspierają!


więcej informacji na stronach:
https://pl-pl.facebook.com/pages/E-makijaz-Magazyn/226123497443816?directed_target_id=0
http://ommf.e-makijaz.pl/?p=6
http://e-makijaz.pl/

16-09-2013
Katarzyna Fitrzyk Manufaktura Urody oficjalnym kreatorem makijażu podczas Fashion Day

10-09-2013
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie wszystkich pasjonatów mody

Niedziela, 15 września w Świdnicy upłynie pod znakiem fotografii mody. Na rynku świdnickim odbędzie się wielki finał 2. edycji konkursu Fashion Day. Wydarzenie jest częścią Dni Fotografii w Świdnicy, które poprzez cykl wystaw warsztatów i spotkań autorskich łączy wszystkich zainteresowanych fotografią oraz umożliwia wymianę opinii i doświadczeń.
Niedzielne wydarzenie ma na celu skupić w ciągu jednego dnia ludzi zainteresowanych fotografią mody. Punktem wyjścia jest konkurs skierowany do fotografów, wizażystów i stylistów, którzy wspólnie w ciągu dnia będą tworzyć fotograficzne obrazy.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/616920355019828/

Fashion Day  tuz tuż...

W tym roku będzie można podziwiać stylizacje polskich projektantów z butiku MOBO oraz prywatną kolekcję projektantki Marity Bobko. O profesjonalne przygotowanie modelek zadbają eksperci: Manufaktura Urody – Katarzyna Fitrzyk, Studio Fruzur – Sylwia Kulas, Jacek Rękas – fotograf mody, którzy są partnerami Fashion Day w Świdnicy.
Nie zabraknie fotografii, ponieważ wieczorny pokaz będzie doskonałą okazją do podziwiania fotograficznych prac świdniczanina Jakuba Koziela, który ściśle współpracuje z jedną z najbardziej prestiżowych agencji modelek Elite w Londynie oraz fotografii Krzysztofa Tusiewicza.

 

 

16-08-2013
Bridelle Style

Miło mi poinformować, iż zdjęcie, które zostało zrobione przez utalentowaną Irenę Dębosz z makijażem mojego autorstwa, zostało wykorzystane do kampanii reklamowej LEWANOWICZ.

Można je zobaczyć w wydaniu internetowym, jak i papierowym, czasopisma BRIDELLE.

 

 

 

29-07-2013
5 dni z Mistrzem Świata Olafem Tabaczyńskim - 22-26.07

Międzynarodowe zasady makijażu, światowe trendy, największe hity ostatnich lat, repigmentacja liniowa, techniki rzeźby trójkąta, rzeźba twarzy - to tylko nieliczne tematy poruszane podczas szkolenia, które odbyło się w Akademii Wizażu Maestro.

Wspaniała atmosfera, profesjonalizm oraz wiele inspiracji, które mam nadzieje wykorzystać w najbliższym czasie!25-06-2013
Atelier 48 zaprasza!

Foto: Irena Dębosz
Model: Eliza Zakaszewska/Myskena
Make up: Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk
Help: Maksymilian Smyczyński
Hair: Studio Urody i Stylizacji Mariposa & My Hair
Style: Gavel
Biżuteria: LEWANOWICZ


24-06-2013
Sesja LEWANOWICZ, GAVEL

Zapraszam serdecznie do galerii gdzie można zapoznać się z niezwykle spontaniczną ale i udaną sesją zdjęciową, dla Lewanowicz, Gavel w obiektywie Ireny Dębosz oraz Jacka Rękasa.

Przejdź do galerii>>

 

18-06-2013
Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk oficjalnym kreatorem makijaży do pokazów podczas Wrocław Fashion Meeting 15-16 czerwca

Wielkie show, wielki rozmach i wielka moda. Dzięki Wrocław Fashion Meeting stolica Dolnego Śląska na jeden weekend stała się najbardziej stylowym miastem w Polsce. 15 i 16 czerwca goście zebrani w eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław mogli zobaczyć trzydzieści kolekcji podczas pokazów. Na uczestników czekało sto tymczasowych showroomów, w których mogli uzupełnić szafę o najmodniejsze stroje, obuwie, biżuterię oraz dodatki, a także zasięgnąć porad stylistów, wizażystów i kosmetologów.
Wydarzenie poprowadził aktor młodego pokolenia Marek Kaliszuk.

O wszystkie makijaże podczas pokazów zadbała Manufaktura Urody.
Wielkie podziękowania należą się również niezwykle utalentowanej Aleksandrze Byra oraz  Maksymilianowi Smyczyńskiemu!

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=YsTXIL8CYHI

13-06-2013
Queen of Poland 2013 w Sky Tower za nami!


Wrocław podczas ostatniego weekendu stał się prawdziwą stolicą piękna, najpiękniejsze kandydatki z południowej i zachodniej Polski prezentowały się w sukniach ślubnych znamienitych projektantów:

Paprocki & Brzozowski, Maciej Zień, Blessus, Nikonorov, Agata Koschmieder, Bizuu, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, Joanna R. Wodzińska, Przybylski.

Finalistki zobaczyliśmy również w kreacjach Monnari oraz kolekcji Joanny Krupy ESOTIQ.

Wszystkie Panie do tytułu Queen Of Poland DFP 2013 zostały przygotowane przez Sylwię Kulas (fryzury), z kolei koordynacją i wykonaniem makijaży podczas gali zajęła się Manufaktura Urody


15-05-2013
13.05.2013 - Poznań - SPOTKANIE Z MISTRZEM - ANALIZA KOLORYSTYCZNA BEZ TAJEMNIC

Jakość, wiedza i doświadczenie – tym podzielił się podczas spotkania Olaf Tabaczyński -
• Międzynarodowy Mistrz Makijażu Profesjonalnego
– 1 z 15. osób na świecie.
• Absolwent m. in. ASP w Poznaniu, International Visagist Academy w Szwecji, szkoły Revlona w Wielkiej Brytanii
• Juror Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu, członek organizacji międzynarodowych w tym również VIP WK International, Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji
• od 1993 roku popularyzator profesjonalnych technik pracy w zakresie makijażu, stylizacji i kreowania wizerunku opartych o Międzynarodową Licencję Szkoleniową GitVare.

Z czym mogłam się zapoznać?

* MAPOWANIE KOLORÓW - JAK ODNALEŹĆ BARWY PERSOLNALNE * CO TO JEST SZACOWANIE KOLORÓW * LOGICZNE PODSTAWY ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ * UPORZĄDKOWANE ZASADY PROWADZENIA AK * PROFESJONALNY SPRZĘT - LUSTRO, ŚWIATŁO I JEGO BARWA, 96 CHUST TRANSPARENTNYCH * BUDOWA KOŁA KOLORÓW * BARWY PRZYTŁUMIONE, CZYSTE, CIEPŁE, ZIMNE - ZASADY POZWALAJĄCE WIDZIEĆ I ZROZUMIEĆ BARWY PERSONALNE W TWORZENIU WIZERUNKU * 7. ETAPÓW ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ * FOTOTYPY – JAK ROZRÓŻNIAĆ * PYTANIA DO ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ * AK DLA MĘŻCZYZN25-04-2013
II Targi Kosmetyczno - Fryzjerskie Dni Urody i Spa "Poczuj piękno"

Duża dawka specjalistycznej wiedzy - panel wykładowy i profesjonalne szkolenia, kosmetyki wiodących firm, bogata oferta salonów kosmetycznych i fryzjerskich, pokazy mody i makijażu, bezpłatne konsultacje wizażystek, kosmetyczek, fryzjerów, stylistów i dietetyków, zabiegi pielęgnacyjne i masaże relaksacyjne, fachowe szkolenia i pokazy firmowe, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - a to wszystko podczas II edycji jedynych profesjonalnych targów kosmetyczno-fryzjerskich na Dolnym Śląsku.
W tej właśnie scenerii odbył się I Kongres Makijażu Profesjonalnego, w którym miałam przyjemność wziąć udział.

Tematem przewodnim był: Wpływ jakości podkładów na wygląd twarzy,
Podczas seminarium specjalnymi gośćmi były panie:
Jolanta Wagner - Make-up artist, wizażystka i kreator wizerunku. Wielokrotny juror międzynarodowych i ogólnopolskich mistrzostw makijażu. Założycielka Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej. Twórca autorskiej linii kosmetyków dla artystów makijażu.
Ewa Filipecka- założycielka i właścicielka Akademii Makijażu oraz jej Dyrektor Artystyczny, Make up artist, Kreator Wizerunku, certyfikowany trener rozwoju osobistego MS TEAM, wielokrotna finalistka Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu, wykładowca m.in. Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Wydziału Kosmetologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa w Kielcach.
Monika Szczęch – make up artist, licencjonowany kosmetolog, instruktor wiżażu, ekspert makijażu, wykładowca Gdyńskiej Szkoły Wizażu i stylizacji, wielokrotna finalistka mistrzostw makijażu - zdobywczyni I miejsca w Mistrzostwach Polski Makijażu Make Up no Make Up Gdańsk 2012, Nagroda Publiczności w 12. Mistrzostwach Makijażu Kobiety Dojrzałej Gdańsk 2011, zdobywczyni II miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Bydgoszcz 2010
 

19-04-2013
Targi BEAUTY VISION - 6 miejsce na Mistrzostwach Polski w Makijażu Profesjonalnym

  Kilkanaście tysięcy zwiedzających, ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy,  atrakcyjne, teatralne pokazy na światowym poziomie. Tylko w takiej scenerii mogły odbyć się jedyne w Polsce Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego, w których zdobyć można tytuł Mistrza Polski.

Tym milej  jest poinformować o 6 miejscu, które zajęłam podczas tego prestiżowego konkursu.

Oczywiście dziękuję wszystkim osobom, które wspierały mnie podczas tego wydarzenia!

 


08-04-2013
Foto Models Poland DFP 2013

Piątkowy wieczór  we Wrocławiu pozostanie w pamięci wielu gości, choć za oknem była jeszcze temperatura minusowa, w nowej restauracji "Złe wychowanie" odbyła się gorąca pełna niespodzianek gala finałowa Foto Models Poland DFP 2013. Nad wyglądem dziewczyn czuwali fryzjerzy z salonu Sylwii Kulas, koordynacją i wykonaniem makijażu zajęła się Manufaktura Urody.

Podczas gali można było zobaczyć: prezentację sukien wieczorowych Grażyny Sadowskiej, kapeluszy Kamili Fyda-Sikorskiej, strojów kąpielowych z artystyczną biżuterią Angeliki Chwyć, bielizny nocnej Victoriy.

Wielu dziennikarzy i fotoreporterów musiało przebijać się przez tłumy gości, którzy bawili się również przy występie Angeliki Chwyć, bardzo utalentowanej wokalistki znanej m.in. z programu "Bitwa na głosy" w TVP2.

Na Miss Foto Models Poland DFP 2013 jury wybralo Adriannę Heinze, 1 vice Foto Models Poland DFP 2013 została Paulina Mróz, 2 vice Foto Models Poland DFP 2013 Emilia Chrulenko.

Galeria >>


 

21-02-2013
FASHION SHOWER

W tym niezwykłym dniu koordynacja pracy wizażystów była istnym wyzwaniem! Modowe szaleństwo trwalo całą noc! Kilkadziesiąt wymalowanych modelek, pokazy polskich projektantów, występy muzyczne i taneczne, prezentacje wizażu i fryzjerstwa, konkurs stylizacji dla blogerów modowych ( na specjalne zaproszenie wystąpili Jacek Rękas i Paulina Szumotalska) to wszystko działo się w piątkowy wieczór!

Gavel Grzegórski, wrocławski młody projektant, przedstawił swoją najnowszą kolekcję skórzanych kurtek i sukienek z łączonych faktur z elementami futer z norek, lisów i ocelota. Była to druga po warszawskiej premiera jego kolekcji. Gavel współpracuje także z programem Viva Polska, niedługo zobaczymy jego ubrania w teledyskach polskich piosenkarzy. Zobaczyliśmy także pokaz niezwykłych gorsetów Niki Danielskiej, kapeluszy Kamili Fydy, sukni wieczorowych Le Blakk Katarzyny Hubers i pokaz marki Orsay,  tiulowe sukienki i spódnice wrocławskiej projektantki i blogerki Mia Look.
Na zakończenie furorę zrobił pokaz – performance marki „Zoa” i strojów z płynnego lateksu.
 
Serdeczne podziękowania za pracę należą się wszystkim wizażystom oraz stylistom włosów (Sylwia, Kama!), które tego wieczoru dały z siebie wszystko, w szczególności Malwinie, która nie tylko swoim talentem ale i osobowością sprawiła, iz wieczór należał do bardzo udanych!

Więcej pod linkiem:

http://blog.domodi.pl/2013/02/fashion-shower-fotorelacja.html

Zapraszam równiez do zapoznania się z fotorelacją w wydarzenia:

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=1BSp227t4lc

13-02-2013
ETER Wrocławską fabryką mody!

Rozpoczynamy odliczanie do jedynej, klubowej imprezy modowej we Wrocławiu!

Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk koordynatorem ds. wizażu.


15 lutego - pod ETERowym prysznicem połączymy dla Was: pokazy mody, fryzur, makijażu i wizażu z najlepiej skompilowaną muzyką klubową oraz show scenicznym. Stworzymy THE FASHION SHOWER! Tej nocy trwać będzie prawdziwe święto mody :)

Na impezie pojawią się najwięksi blogerzy modowi z całej Polski, projektanci i gwiazdy showbiznesu. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą profesjonalni styliści oraz wizażyści, którzy udzielą porad z zakresu dobrego stylu i makijażu, a dodatkowo będziecie mogli wygrać zabiegi w SPA, w Salonie Bodyspace, a także wizyty w salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

Między pokazami na scenie wystąpią m.in: MagnetiG Violin oraz Deyv Rajfur.
Zagrają dla Was Dj Lucas Fuerzo i Dj Sheevia, zobaczycie też show w wykonaniu grupy Furry Beavres! Modelki, które zaprezentują się w trakcie pokazów będą z FUKU MODELS.
 
Dla spragnionych wiele alkoholowych promocji! Obsłuży Was optymistycznie nastrajająca, wyjątkowa załoga barmańska.

Współorganizatorem przedsięwzięcia jest MAKE ME NOW AGENCY.

Tej nocy silne, modowo - klubowe emocje gwarantowane! Przyjdź, nie może Ciebie zabraknąć!


01-02-2013
Podróż do źródeł piękna...

Firma kosmetyczna Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, otworzyła w cichym zakątku Krakowa Hotel Business& SPA z zapleczem konferencyjnym oraz dwustumetrowym gabinetem Wellness i SPA. Miejsce to jest idealne dla osób, które cenią wysmakowane proste wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o niepowtarzalność każdej chwili. Indywidualnie aranżowane pokoje w mocnych kolorach natury, tętniąca żywiołami ognia i wody restauracja oraz autorskie rytuały piękna, opracowane specjalnie na potrzeby SPA przez indonezyjskich mistrzów, pozwalają zbliżyć się do natury i osiągnąć wewnętrzną harmonię.


W tym niezwykłym miejscu odbyły się dwudniowe warsztaty dla wykładowców TEB EDUKACJA, które bez wątpienia potwierdziły profesjonalizm oraz wysoką jakość oferty.


http://www.farmona.pl/

 

25-01-2013
Luv Ya Clothing

Kolejna sesja już za nami. Tym razem kolekcja ubrań Luv Ya Clothing młodej i zdolnej projektantki oraz blogerki - Dominiki.

Foto: Jacek Rękas
Clothes: Luv Ya clothing.
Models: Hanna Bień i Kamila Głowacka
Style: Dominicka
Help: Pszczormani - blogger and stylist
Make up: Me

Więcej w galerii >>
24-01-2013
Kolejna odsłona akcji Metamorfozy!

Zapraszam do zapoznania się z drugim odcinkiem programu Metamorfozy:

 18-12-2012
Sesja zdjęciowa w Pałacu w Kraskowie

W ubieły weekend we wnętrzach Pałacu w Kraskowie odbyła się sesja zdjęciowa kolekcji ślubnej wrocławskiej projektantki Agnieszki Światły (www.a-swiatly.com). Pomimo chłodnych wnętrz, sesji towarzyszyła fantastyczna atmosfera, co przełożyło się na efekty naszej pracy. Do  ich obejrzenia zapraszam do galerii >>.

 18-12-2012
ARMADILLO SHOES DIY

Niezywkła sesja zdjęciowa Pauliny Szumatolaskiej w butach wzorowanych na butach Armadillo Alexandra McQuenna odbyła się w minionym tygodniu w Świdnicy. Paulina wystąpiła we własnych stylizacjach, natomiast moim udziałem w sesji był jej makijaż.
Zarówno buty, jak i sesja składały się na prezent urodzinowy Pauliny, a autorem tego nieszbalonowego pomysłu był jej chłopak i fotograf - Jacek Rękas.

Obuwie zostało wykonane własnoręcznie przez Jacka, we współpracy z Michaliną Siennicką oraz Robertem Łosykiem.

Gratuluję świetnego pomysłu i jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Pauliny :)

 

Zobacz więcej >>

 

17-12-2012
Portal naszaswidnica.pl ruszył z nową akcję "Metamorfozy"!

Program będzie składał się z cyklu odcinków, w których młodzi świadniczanie, przy udziale stylisty, fotografa i wizażystki, będą mieli okazję przejść niezwykłą metamorfozę. Z przyjemnością informuję, że firma Manufaktura urody została zaproszona do współpracy - w ramach akcji Metamorfoza będą odpowiedzialna za wizaż uczestników. Pierwszy odcinek już za nami, zapraszam do obejrzenia, oczywiscie wszystkie opinie będą cenne...
05-12-2012
Szkolenie FARMONA

Firma Manufaktrua urody wzięła udział w szkoleniu z zakresu PROFESJONALNYCH ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH: kolagenowy zabieg na twarz NASYCONE PRAGNIENIE, truskawkowy zabieg ujędrniająco-nawilżający na ciało SPEŁNIONA OBIETNICA, prezentacja nowych produktów do mezoterapii bezigłowej TECHNOLOGY.

Szkolenie prowadziły pani mgr Amelia Sobczyk kosmetolog Wellness&SPA Farmona oraz mgr inż. Aneta Oleszek dyrektor ds. sprzedaży kosmetyki profesjonalnej. Specjalnym gościem była Pani mgr JUSTYNA KAPUŚCIOK - Prezes Polskiego Towarzystwa Podologicznego, która omówiła standardy postępowania podczas zabiegu podologicznego oraz wykonała zabieg na produktach Podologic Herbal Care i Podologic Lipid System Farmona MEDICA, kosmetykach nagrodzonych Medalem Targów Uroda i Estetyka 2012 przez prof. dr hab. Ryszarda Glinkę.13-11-2012
Targi mody Wrocław Fashion Meeting.

Wielu z nas czekało na to wydarzenie z niecierpliwością! Kilkudziesięciu wystawców, spektakularne pokazy mody, konkursy, ciekawe kolekcje biżuterii to tylko część programu imprezy, co poza tym? Możliwość poznania kreatywnych i odważnych ludzi porozmawiania z projektantami i oczywiście innymi pasjonatami mody i wizażu.

W pokazach zaprezentowały się marki: Averly Atelier, Ayenn – Maja Kotecka, Moxmoda, A et U Petit Creation, EwelineB, MY Concept Store, Kate & Grace Colection, Trzciński Only Linen, Katarzyna Królak, Charlotte Rouge, Beata Mielewczyk, MOHITO, Folk Design, Le Blakk, Gregor Gonsior, Lewanowicz i Kamila Gawrońska-Kasperska.

Pokazy projektantów to nie wszystko.
Jedną w głownych atrakcji był konkurs „Stylowy Wrocław”, którego ideą było promowanie mody i Wrocławia, jako miasta stylu. Tym milej mi poinformować, że zostałam wytypowana do udziału i znalazłam się w półfinałowej dziesiątce najlepszych stylizacji.


 

copyrights © MANUFAKTURA URODY
All rights reserved